Miłość

Uczucie, inaczej silna więź emocjonalna między dwojgiem ludzi. W udanej relacji miłość przeobraża się w związek i trwa nadal, zmieniając się z biegiem lat i ewoluując. W tym dziale znajdziesz porady na temat związków, kryzysów i problemów w związku oraz życia intymnego.


Dlaczego zakochane kobiety zdradzają? Poznaj ich tajemnice!

Niektóre kobiety nawet będąc w szczęśliwym związku decydują się na niezobowiązujący skok w bok, zazwyczaj z przypadkowym facetem. Z psychologicznego punktu widzenia przyczyn takiego zachowania może być naprawdę wiele. Warto jednak w tym przypadku skupić się na nieco bardziej życiowych powodach takiego zachowania. Oto dlaczego kobiety w szczęśliwych związkach zdradzają!

Fakty i mity na temat randkowania po 50

Randkować można w każdym wieku. Ludzie dojrzali nieco inaczej postrzegają ten aspekt, są bardziej wyczuleni i wymagają od swojego rozmówcy nieco więcej zaangażowania. Niekiedy spotkania te okazują się zupełną klapą, innym razem zaś wszystko jest ok a mimo to satysfakcji nie ma żadnej. Randkowanie po 50-tce jest niezwykle trudne i wymaga od dwóch stron sporego zaangażowania i determinacji. Jakie są więc fakty na temat randkowania a które stwierdzenia warto obalić raz na zawsze?

Co pocałunek mówi o waszym związku?

Pocałunek może być krótki, długi czy też namiętny. Wyróżnia się pocałunek w usta, w policzek, w nos, w czoło czy w inne części ciała. To na jaki pocałunek najczęściej decyduje się para jest wyłącznie kwestią ich indywidualnych upodobań. Okazuje się jednak, że pocałunek może powiedzieć nam o wiele więcej niż nam się wydaje! Oto co całusy mówią o związku!

Dlaczego faceci do zdrady wybierają starsze kobiety?

Posiadanie starszej partnerki wciąż jest bardzo pociągające dla młodszego o kilka lat faceta. Co kieruje mężczyznami podczas tego wyboru? Okazuje się, że czynników jest naprawdę wiele. Jakie są najpowszechniejsze? Oto 3 z nich.

Dlaczego facet odwleka oświadczyny? Czasami powody są błahe

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego Twój facet jeszcze Ci się nie oświadczył, to doskonale trafiłaś. W tym artykule przedstawimy Ci najczęstsze powody braku chęci do zaręczyn i małżeństwa!

Dlaczego zakochany facet potrafi zdradzić? Błahe powody!

Zdrada bywa nieco inaczej traktowana przez mężczyzn aniżeli przez kobiety. My podchodzimy do tego zdecydowanie bardziej emocjonalnie. Faceci natomiast traktują to jako przede wszystkim dobrą zabawę i coś kompletnie niezobowiązującego i nieangażującego emocjonalnie. Oto kilka powodów, dla których nawet mężczyzna pozostający w stałym i udanym związku dopuści się skoku w bok!

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl