Miłość

Uczucie, inaczej silna więź emocjonalna między dwojgiem ludzi. W udanej relacji miłość przeobraża się w związek i trwa nadal, zmieniając się z biegiem lat i ewoluując. W tym dziale znajdziesz porady na temat związków, kryzysów i problemów w związku oraz życia intymnego.


Cechy wrednej kobiety, których mężczyźni nienawidzą

Wredna osoba to ktoś, kto jak nikt inny potrafi być złośliwy, mściwy i pozbawiony jakiejkolwiek empatii czy uczuć wyższych. Mężczyźni nienawidzą wrednych kobiet, dlatego też starają się ich unikać jak ognia. Jakie więc cechy posiada wredna kobieta? Oto najistotniejsze z nich!

3 błahe powody, dla których ON zdradza

Zdrada jest jednym z głównych powodów rozpadu wielu długoletnich związków. Niszczy ona wszystko to nad czym dwoje bliskich sobie ludzi pracowało latami. Dlaczego więc faceci zdradzają i wystawiają na próbę stabilne związki ze swoimi życiowymi partnerkami? Oto kilka błahych powodów!

3 rzeczy, których nie możesz robić po rozstaniu z EX

Czasami bywa tak, że dwoje ludzi się rozstaje. Nie ma co się wtedy załamywać i robić rzeczy, których potem można naprawdę żałować. Oto kilka zachowań, które na pewno nie pomogą Ci podnieść się po rozstaniu a mogą zadziałać wręcz destrukcyjnie.

Powody, dla których mężczyźni kochają tajemnicze kobiety

Zastanawiałaś się kiedykolwiek jak kobiety są najbardziej atrakcyjne dla mężczyzn? Okazuje się, że większość z nas nie zdaje sobie z tego sprawy, ale to właśnie tajemniczość jest największym kluczem do serca mężczyzny. Dlaczego faceci tak bardzo kochają tajemnicze kobiety? Oto 3 powody dzięki którym to zrozumiesz.

3 mity na temat idealnego związku, które wciska nam społeczeństwo

Bardzo mało osób wie, że nie istnieje coś takiego jak idealny związek, idealny partner, idealna żona, idealny mąż czy też idealne dzieci. Przesadna idealizacja społeczeństwa sprawia, że zamykamy się w pewnych sztywno wyznaczonych normach, których przekroczenie robi z nas odludków bądź „dziwolągów”. Zaczynamy być tzw. pokoleniem klonów o ograniczonej samoświadomości. Oto kilka mitów na temat idealnego związku, które za wszelką cenę chce nam wcisnąć społeczeństwo!

3 rzeczy, które ON powinien w Tobie doceniać każdego dnia!

W związku nie ma nic ważniejszego aniżeli wzajemny szacunek i wsparcie. To właśnie te czynniki cementują i umacniają więź, która wiąże dwoje ludzi. Czasami jednak codzienność zaczyna powoli zabijać to, nad czym pracuje się latami. Co więc zrobić, by Wasz związek był udany? Przede wszystkim doceniać drobnostki! Oto kilka rzeczy, które on powinien w Tobie doceniać każdego dnia!

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl