5 oznak, że ON nie jest Tobą zainteresowany - czy to zauważasz?

Czasami pragniemy miłości na siłę. Zupełnie nie zauważamy tego, że osoba do której tak wzdychamy zwyczajnie nie jest nami zainteresowana, można powiedzieć nawet więcej, stroni od nas jak może a my dalej idziemy w zaparte. Jeżeli kiedykolwiek zauważysz, że facet do którego próbujesz zgadać zachowuje się w sposób opisany poniżej to lepiej od razu daj sobie z nim spokój. Ta gra nie jest warta świeczki.

3 rzeczy, które facet w Tobie nie docenia - a powinien!

Kobieta to istota, która czuje się wyjątkowa tylko i wyłącznie wtedy gdy jej facet okazuje jej, że jest naprawdę cudowną kobietą. Jednak bardzo często mężczyźni zapominają o tym i traktują swoje kobiety nie tak jak na to zasługują. Jakie rzeczy najczęściej są niedoceniane przez większość mężczyzn? Oto 3 najbardziej powszechne.

3 proste triki, dzięki którym on zatęskni za Tobą

Zastanawiałaś się kiedykolwiek co zrobić, aby facet z którym jesteś w końcu zaczął za Tobą tęsknić? Bycie w długoletnim związku w końcu zaczyna być monotonne, a wasza relacja schodzi na drugi tor i staje się czymś naturalnym i normalnym. Jeśli chcesz, aby było chociaż przez chwilę tak jak kiedyś to wprowadź do waszej relacji kilka zmian dzięki, którym Twój facet za tobą zatęskni. Co zrobić, aby poczuć tęsknotę w związku? Co zrobić, aby facet tęsknił tak jak kiedyś? Oto 3 podstawowe triki, które warto zastosować.

Jakie fryzury pasują do cienkich włosów? Galeria propozycji

Galeria propozycji na piękne fryzury dla cienkich włosów 

Odmładzający makijaż twarzy - będziesz wyglądała jak bogini!

Propozycje na makijaż twarzy, który będzie dla ciebie idealny!   

3 wyjątkowe rzeczy w życiu, które powinna doceniać każda z nas

Każdy z nas pomimo codziennych problemów powinien nauczyć się doceniać rzeczy, które niestety nie każdy w życiu może mieć. Jakie są najcenniejsze? Oto lista 3 najbardziej wyjątkowych rzeczy bez których nasze życie nie jest takie jakbyśmy tego chcieli.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl