Samouczek: domowe sposoby na czyszczenie srebra!

Jeśli kochasz srebrne przedmioty i bardzo chętnie się nimi otaczasz, wiesz zapewne, jak szybko pojawia się na nich nieestetyczny osad. Jeśli wydaje Ci się, że trudno się z nim uporać, to jesteś w błędzie. Czas, byś poznała nasze sprawdzone sposoby na czyszczenie wszystkiego, co stworzone ze srebra!

O tym musisz wiedzieć chcąc pomalować ściany na biały kolor

Elegancja ścian pomalowanych na biało, zachęca do częstego stosowania tego koloru w licznych pomieszczeniach. Ściany pomalowane na biało, nie sprawiają żadnych trudności w późniejszym przemalowaniu. Czy jednak taki wybór ma jakieś wady? Może lepiej nie decydować się na białe ściany, z uwagi na łatwo widoczne zabrudzenia? Przekonaj się o sekretach ścian w białym kolorze. Wiedza, którą ci prezentujemy, może być bardzo pomocna w podjęciu decyzji o wyborze farby do wnętrz, a w szczególności do kuchni.

Jak czyścić naturalną skórę? Poznaj proste domowe sposoby

Jeśli uwielbiasz skórę naturalną i chętnie się nią w swoim życiu otaczasz, z całą pewnością musisz zdawać sobie sprawę z faktu, iż po czasie ulega ona zniszczeniu. Nie musisz jednak wtedy kupować specjalistycznych preparatów do jej pielęgnacji, domowe sposoby w zupełności Ci wystarczą!

Jak urządzić łazienkę w bloku? My już wiemy!

Łazienki o małych powierzchniach to nie lada wyzwanie, aby urządzić ją w odpowiedni, a przede wszystkim wygodny sposób. Jak to zrobić aby mimo tylu elementów wyposażenia i dodatków nie wyglądała na zapchaną i zagraconą?  Przedstawiamy ciekawe pomysły na aranżację małej łazienki w bloku.  

Zachwycające kwiaty zrobione z niepotrzebnych rzeczy - zrób je sam

Brakuje Ci barwnych kwiatów z Twojego ogrodu? Wykonaj je samodzielnie, a Twój dom nabierze kolorów lata! Pokazujemy fantastyczne pomysły na ręcznie robione kwiaty. 

11 bardzo nietypowych pomysłów na wykorzystanie starej drabiny

Drabina nie muszi mieć tylko jednej funkcji. Pokazujemy jak dokonać metamorfozy starych przedmiotów w nowe i stylowe meble. Ta galeria może Cię pozytywnie zaskoczyć.

Modne dodatki do wnętrz jesień 2019

Dekoracje nadają charakter i niecodzienny wygląd wnętrza. Przygotuj się na nową porę roku i zobacz jak zrobić 10 modnych dodatków na jesień  Pokazujemy jakie dekoracje i kolory dobrać, aby Twój dom nabrał stylu i wyglądał zjawiskowo. Odmień swoje wnętrza!

Jakie kolory do wnętrz będą modne w 2019 roku?

Kolory ścian mają bardzo duży wpływ na psychikę  i emocje człowieka. Zdecydowałaś się już na określoną jak pomalujesz ściany w swoich wnętrzach? Zobacz nowe pomysły na lazurowe błękity, ciepłe czerwienie, czy nieśmiertelne biele i szarości. Pokazujemy najmodniejsze aranżacje salonu 2019.