Brak Ci pomysłu na przedpokój? Sprawdź najnowsze aranżacje wnętrz!

Galeria aranżacji przedpokoju - dużo inspiracji w jednym miejscu! 

Jakie paznokcie kręcą facetów? Te kolory są HOT!

Hot kolorki na paznokcie, które dla facetów są boskie! Koniecznie zobacz nasze propozycje

3 cechy kobiet, których mężczyźni nie znoszą

Każda facet posiada swój ideał kobiety i wybierając tą jedyną z pewnością się nim kieruje. Bardzo często okazuje się, że znalezienie tego ideału nie jest już takie proste jak mogłoby się wydawać. Coraz więcej kobiet posiada cechy charakteru, które nie do końca podobają się mężczyzną, a wręcz przeciwnie zniechęcają ich do nich. Jakie to cechy? Które są najbardziej powszechne? Oto 3 z nich.

4 błędne oczekiwania, które mężczyźni mają wobec kobiet

Okazuje się, że nie tylko kobiety mają jakieś, czasami mało realne, oczekiwania. Panowie wcale w tym temacie nie są gorsi. Mają swój wyidealizowany model związku, który zazwyczaj dosyć mocno odbiega od rzeczywistości. Oto kilka błędnych oczekiwań, które mężczyźni mają wobec swoich partnerek. Koniecznie przeczytaj!

4 oznaki, że on traktuję Cię jako koleżankę

Wielu z nas twierdzi, że przyjaźń damsko – męska nie istnieje. To ile w tym stwierdzeniu jest prawdy każda z nas musi ocenić sama. Jeżeli jednak zdarzy Ci się zakochać w koledze, koniecznie musisz wyczuć czy on odwzajemnia to uczucie w przeciwny razie Wasza znajomość może zakończyć się szybciej niż się zaczęła. Oto kilka oznak, które jasno mówią o tym, że on traktuje Cię jak koleżankę a nie kandydatkę na partnerkę!

5 objawów somatycznych nerwicy - warto wiedzieć!

Nerwica jest chorobą, która swoje podłoże ma w psychice człowieka. Tak naprawdę ciężko bez konsultacji z lekarzem specjalistą rozpoznać nam ten rodzaj zaburzenia. Jego objawy somatyczne bowiem są bardzo zbliżone do innych schorzeń czy zaburzeń, dlatego aby stwierdzić u kogoś nerwice potrzebna jest szczegółowa i specjalistyczna diagnostyka. Oto kilka najczęstszych objawów somatycznych nerwicy.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl