Domowe sposoby na skuteczne wyczyszczenie mikrofalówki

Mikrofalówka jest jednym z tych urządzeń w naszym domu, bez których niemalże nie wyobrażamy sobie życia. Daje nam mnóstwo wygody i komfortu, ale kiedy się ubrudzi, nie zawsze wiemy, w jaki sposób poradzić sobie z jej wyczyszczeniem. W takim razie nasze sprawdzone rady na pewno okażą się bezcenne!

3 niebezpieczne bakterie, które kryją się w Twoim łóżku

Wydawać by się mogło, że nasze własne łóżko jest najbezpieczniejszym miejscem na całym świecie. Nie do końca jest to jednak prawda, ponieważ kryje się tutaj szereg nieciekawych bardzo bakterii. Sprawdź więc, jakich masz dzikich lokatorów!

4 domowe sposoby na wyczyszczenie zmywarki

Odkąd kupiłaś zmywarkę, bez tego sprzętu nie wyobrażasz sobie życia, prawda? W pełni to rozumiemy. Teraz zmywanie ręczne jest już tylko mglistym wspomnieniem. Musisz jednak zdawać sobie sprawę  z tego, że zmywarka się brudzi i to dość mocno. Czy musisz czyścić ją sklepowymi środkami? Nie! Domowe metody się sprawdzą!

Sprawdzone sposoby, aby Twoja łazienka lśniła czystością

Nie da się ukryć, że łazienka jest pomieszczeniem, w którym ciężko jest utrzymać czystość, z uwagi na charakter i sposób użytkowania tego miejsca. Gdy w mieszkaniu znajduje się 3-osobowa rodzina, łazienka po całym dniu użytkowania wygląda, jakby przeszło przez nią tornado.

Optyczne powiększenie małego mieszkania - jak to zrobić?

Mała powierzchnia mieszkania oznacza przeważnie nieco ciemniejsze pomieszczenia oraz mniejszą ilość docierających promieni słonecznych. Zobacz, jak łatwo można wizualnie zwiększyć metraż mieszkania, aby cieszyć się jaśniejszym i przestronnym wnętrzem.

3 szczegóły, na które warto zwrócić uwagę, wybierając łóżko

Kupujesz nowe łóżko? Świetnie! Na pewno chcesz, by było piękne i funkcjonalne zarazem oraz by spełniało wszystkie powierzone w nim nadzieje. W takim razie musisz sprawdzić, czym powinnaś się kierować przy podejmowaniu decyzji!

3 dobre nawyki, dzięki którym zmniejszysz rachunki za prąd

Twoje rachunki za prąd rosną w zastraszającym tempie? Ciągle płacisz więcej i więcej? Musisz wiedzieć, że istnieją sprytne sposoby na to, by na owych opłatach zaoszczędzić – i to sporo. Pamiętaj zatem o kilku dobrych nawykach, a rachunki w znacznym stopniu się obniżą!

4 domowe sposoby na wyczyszczenie piekarnika

Z piekarnika korzystamy bardzo często, niemalże nie wyobrażamy sobie bez niego życia. Jednak kiedy jest on brudny i pokryty warstwą tłuszczu, pora zabrać się za jego solidne mycie. Wcale nie musisz używać chemii ze sklepu, domowe sposoby sprawdzą się bowiem rewelacyjnie!