5 sprawdzonych sposobów na czystą łazienkę

Łazienka to jedno z najważniejszych miejsc w każdym mieszkaniu, a po jej wyglądzie łatwo można rozpoznać jak w danym domu dba się o czystość. Dlatego też wszyscy pragną, by armatura łazienkowa lśniła jak za czasów nowości – co jest jednak trudne do osiągnięcia, ponieważ naturalną koleją rzeczy z czasem ulega ona zmatowieniu. Istnieją jednak proste sposoby na to, by umieszczone w łazience sprzęty – i całe pomieszczenie – lśniło! Co możesz zrobić?

3 niskobudżetowe pomysły na metamorfozę łazienki

Jeśli znudził Ci się nieco wygląd Twojej łazienki i chciałabyś wprowadzić do niej wiosenne zmiany, musisz wiedzieć, że możesz zrobić to niewielkim kosztem. Wystarczy tylko, że zapoznasz się z naszymi poradami!

Domowe sposoby na przeziębienie – skuteczne!

Zima to ten czas, w którym przeziębienia atakują nas często. Chodzimy rozbici, z katarem i kaszlem oraz bolącym gardłem – to zdecydowanie sytuacja nie do pozazdroszczenia. Nie zapominajmy jednak, że z przeziębieniem można się rozprawić dzięki domowym sposobom!

4 domowe sposoby na wyczyszczenie fug

Przestrzenie miedzy kafelkami to miejsca, które tylko wbrew pozorom trudno jest wyczyścić. Fugi w Twoim domu lub mieszkaniu mogą bowiem prezentować się rewelacyjnie, jeśli tylko będziesz wiedzieć, jak z nimi postępować. Poznaj już dziś sprawdzone triki!

4 proste sposoby na kamień w czajniku

Twarda woda sprawia, że w Twoim czajniku osadza się spora ilość kamienia. Czasami wręcz widzisz i czujesz ją na dnie szklanki czy kubka. Na szczęście jednak znamy bardzo proste i sprawdzone zarazem metody na to, by błyskawicznie pozbyć się niepożądanego kamienia. Oto one!

Jak myć okna? Błyskawicznie i bez smug

Istnieje wiele sposobów, aby wyczyścić okna. Warto jednak wskazać, które z nich są najskuteczniejsze i najszybsze. Jest to ważne zwłaszcza dla tych osób, które mają duże domy i nie chcą spędzać wielu godzin na usuwaniu brudu z szyb i sprawdzaniu, czy nie pojawiły się na nich nieestetyczne smugi.

Domowe sposoby na meble – jak sprawić, aby lśniły?

Wspaniale lśniące meble cudownie prezentują się  na każdej przestrzeni, a pokryte warstwą kurzu i matowe wyglądają się bardzo kiepsko. Jeśli chcesz, żeby Twoje egzemplarze miały się świetnie, koniecznie zastosuj się do naszych porad!

4 rzeczy, których trzymanie w łazience jest niebezpieczne!

Być może zdziwisz się, jak wiele rzeczy, które trzymasz w łazience, w ogóle nie powinno się na tej przestrzeni znaleźć. Powinnaś czym prędzej je stamtąd usunąć i znaleźć dla nich nowy azyl. O czym mowa? Sprawdźmy to!