3 rzeczy, których wstydzi się każda kobieta. A nie powinna!

Są takie rzeczy, które naprawdę potrafią zawstydzać kobiety. Mimo, że zazwyczaj milczymy i nie dajemy po sobie tego poznać, to potrafimy się naprawdę zaczerwienić. Oto kilka rzeczy, które są naprawdę czymś ogromnie wstydliwym dla każdej kobiety!

Modne kolory paznokci na jesień 2019 - duża galeria!

Duża galeria zdjęć przedstawiająca inspiracje na jesienne paznokcie 2019. Koniecznie zobacz

Modne kolory włosów na jesień 2019 - skusisz się?

Skusisz się na takie fryzurki? Zobacz duży przegląd modnych fryzur 2019

Dlaczego mężczyźni kochają te cechy w kobietach? Lista!

Nie od dziś wiadomo, że cechy charakteru są bardzo ważnym elementem decydującym o byciu z kimś w związku. Mężczyźni często poszukują kobiet, które będą posiadały pewne szczególne usposobienie. Na pewno nie obejrzą się oni za kobietą egoistyczną i mającą wiecznego focha. Tak samo pewne jest to, że posiadając cechy wymienione niżej, zawrócisz mu w głowie na całego!

Co zrobić, gdy mąż wykańcza Cię psychicznie? Lepiej nie czekaj!

Przemoc psychiczna jest tak samo poważnym aktem agresji jak i przemoc fizyczna, seksualna czy ekonomiczna. Nie warto więc bezwolnie tkwić w związku, który przysparza nam tyle złych emocji i doświadczeń nacechowanych strachem i bólem. Przede wszystkim, należy odpowiedzieć sobie, czy ta relacja jest warta tego by o nią walczyć, następnie trzeba uświadomić sobie drogi wyjścia z tejże problematycznej i pozbawionej pozytywnego pierwiastka codzienności. Oto kilka sposobów, jak radzić sobie z przemocą psychiczną!

Dlaczego faceci nienawidzą kobiety typu księżniczka?

Kobiety w typie księżniczek to prawdziwe utrapienie dla facetów. Mimo, że z wyglądu przypominają chodzące ideały, to ich sposób bycia i zachowywania się pozostawia niestety sporo do życzenia. Mężczyźni coraz częściej rezygnują ze znajomości z damą dworu, innymi słowy z księżniczką, ponieważ zauważają, że nie jest to kandydatka do życia, tylko do zabawy. Dlaczego tak się dzieje? Oto kilka najważniejszych powodów!

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl