Nie wyrzucaj plastikowych butelek - zrób z nich takie dodatki!

Jeśli masz dużo niepotrzebnych plastikowych butelek, ta galeria jest dla Ciebie. Zobacz 12 pomysłów na dekoracje i dodatki diy z plastiku. Pokazujemy jak zrobić coś z niczego.

11 mebli, które możesz zrobić za mniej niż 100 złotych

Urządzasz wnętrza i nie chcesz przepłacać? Zobacz zestawienie najlepszych pomysłów na ciekawe meble, które możesz zrobić własnoręcznie. Nie wydasz na nie więcej niż 100 zł. 

9 zjawiskowo urządzonych ogrodów przydomowych

Marzysz bajkowym ogrodzie  z mnóstwem pachnących kwiatów? Zajrzyj do poniższej galerii i uwolnij swoją wyobraźnię. Zobacz piękne ogrody i zaczerpnij inspiracji na swoją działkę. 

Dekoracje ze świecą zrobione własnoręcznie. Wprowadzają niezwykły klimat!

Zapachowe świece to wspaniały sposób na odświeżenie wyglądu wnętrza! Dzięki nim pokój nabierze zupełnie nowych barw i kolorów. Dużo inspiracji w galerii!

Modne dodatki do wnętrz wiosna-lato 2019

Poznaj najnowsze trendy wnętrzarskie 2019 i zacznij działać. Z tymi modnymi dekoracjami, Twój dom odmieni się nie do poznania. Te dodatki wiosenno - letnie ożywią Twoje mieszkanie.

9 dekoracji z papieru, które zrobisz wieczorem z dzieckiem - instrukcje

Lubicz prace manualne w których możesz się wyżyć twórczo? Zobacz koniecznie instrukcje wykonywania kwiatów! Efekt końcowy Cię zachwyci!

Zamień słoiki w pożyteczną rzecz albo małe dzieło sztuki. Zrobisz je samodzielnie!

Nie wyrzucaj zużytych słoików. Zajrzyj do galerii i zobacz jakie cuda możesz z nich wykonać. Przedstawiamy 9 sposobów jak z niepotrzebnego słoika zrobić piękną dekorację albo pożyteczną rzecz do wyposażenia domu.

Wiosenne propozycje do domu - zrobisz je sama

Chętnie wprowadziłabyś już wiosenny nastrój do Twojego mieszkania? W galerii inspiracji znajdziesz genialne pomysły na ręcznie robione dekoracje i dodatki do wnętrz które Ci w tym pomogą. Te rozwiązania w mgnieniu oka odświeżą dom i sprawią, że zapomnisz o zimie.