Najnowsze:

Jaki kolor włosów pasuje do jasnej karnacji? Galeria zdjęć

Szukasz inspiracji na piękną fryzurę do jasnej karnacji? Koniecznie zobacz!  

15+ fantastycznych pomysłów na miejsce na grilla w ogrodzie

Genialne sposoby na miejsce w ogrodzie na grilla, które Cię zachwycą!   

3 znaki, po których poznasz, że on jest fałszywy!

Fałszywość podobnie jak kłamstwo czy egoizm jest cechą niepożądaną. Osoby fałszywe zazwyczaj nie mają zbyt wielu przyjaciół i są odtrącane przez środowisko rówieśnicze. Fałszywość niewątpliwie jest cechą, która wzbudza w drugim człowieku poczucie obrzydzenia i niechęci. Czasami jednak, fałszywość może być wynikiem reakcji obronnej lub chęci dopasowania się do społeczeństwa i stania się dla nich kimś atrakcyjnym. Dlatego właśnie ciężko zdecydować tutaj w sposób jasno i pozbawiony wątpliwości, o dobru lub złu tej cechy. Oto kilka znaków, po których poznasz, że Twój facet posiada w sobie pierwiastek fałszywości!

3 znaki, po których poznasz, że Twój facet to oferma!

Mimo, że oferma, zgodnie ze słownikiem języka polskiego, oznacza osobę niezdarną to potocznie terminem tym określa się kogoś, kto nie do końca radzi sobie w życiu tak jak powinien. Jak więc poznasz, czy Twój facet jest chodzącą ofermą? Oto nasze wskazówki!

Biżuteria do letniej sukienki – jak dobrać odpowiednią?

Pora letnia należy do zdecydowanie najpiękniejszych pór w roku, dotyczy to także mody. To właśnie latem jesteśmy w stanie stworzyć lekkie, zwiewne stylizacje, a to wszystko za sprawą zjawiskowych dodatków. Oczywiście najlepiej w tej roli sprawdzi się biżuteria na lato. Do wyboru masz kolczyki, bransoletkę lub naszyjnik. Jak dobrać odpowiednią biżuterię do letniej sukienki? Zobaczcie, co proponuje marka Artseko.

Zmiana sylwetki z wiekiem - te części ciała ciężko wymodelować!

Wraz z wiekiem nasze ciało traci swą elastyczność i świeży wygląd. Nic więc w tym dziwnego, że poszukujemy różnych sposób na przywrócenie go do pełnej sprawności i doskonałego wyglądu. Okazuje się jednak, że im jesteśmy starsze, tym gorzej jest nam wymodelować pewne problematyczne części naszego ciała. Oto kilka z nich!

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl